W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kurs na przewodnika po Majdanku | edycja 2020

Kurs na przewodnika po Majdanku | edycja 2020
09.02.202001:57

Państwowe Muzeum na Majdanku po raz kolejny przygotowuje bezpłatny kurs na przewodnika skierowany do studentek i studentów.

Zakwalifikowane kandydatki i kandydaci wezmą udział w szkoleniu, które odbędzie się w dniach: 29.02.–01.03. i 7–8.03.2020 r.
W programie znajdą się m.in. zajęcia na temat historii nazizmu, obozu koncentracyjnego na Majdanku i metodyki oprowadzania. Po zakończeniu szkolenia odbędzie się egzamin praktyczny z oprowadzania po terenie i wystawach Państwowego Muzeum na Majdanku. Wszyscy, którzy zakończą egzamin z pozytywnym wynikiem, uzyskają uprawnienia do oprowadzania grup turystycznych po Muzeum na podstawie umowy-zlecenia.

Termin kursu: marzec 2020 Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.majdanek.eu w zakładce AKTUALNOŚCI.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej