W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny
29.03.201723:15

W pierwszy weekend kwietnia Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza do wizyty za swoimi bramami i do wypatrywania wiosny w zakątkach skansenu.

W dniach 1-2 kwietnia br. wraz z nadejściem wiosny i początkiem sezonu turystycznego w Muzeum Wsi Lubelskiej będzie miała miejsce akcja pt. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W tych dniach, odwiedzający Muzeum będą mogli zakupić bilety z 50% zniżką, w cenie – 6 zł. W dniu 2  kwietnia akcja zbiegnie się z muzealnym wydarzeniem rozpoczynającym sezon turystyczny w Muzeum – „Pokazem orki konnej i wiosennych prac polowych”.

„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” jest działaniem promocyjnym, mającym na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce i propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju. Organizatorem Akcji jest Polska Organizacja Turystyczna.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane