W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Powraca oprowadzanie na Majdanku

Powraca oprowadzanie na Majdanku
04.07.202014:31

Informujemy, że od wtorku 7 lipca powraca możliwość zwiedzania Muzeum z przewodnikiem. Oferta skierowana jest zarówno do grup, jak i osób indywidualnych.

W przypadku grup zorganizowanych jeden przewodnik może oprowadzać maksymalnie 10 osób. Istnieje możliwość podzielenia większej grupy i skorzystania z kilku przewodników. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie (81 710 28 33) lub mailowo (centrum@majdanek.eu) z tygodniowym wyprzedzeniem. 

Szczegóły dotyczące zwiedzania dla grup zorganizowanych >>>

W Państwowym Muzeum na Majdanku odwiedzający indywidualni mogą skorzystać z usługi przewodnickiej w ramach zwiedzania organizowanego w turach od wtorku do niedzieli (w poniedziałki Muzeum jest nieczynne) o godzinie 11:00 i 13:00. Grupa zwiedzających w turach może liczyć maksymalnie 10 osób. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Opłatę za oprowadzanie należy uiścić przed rozpoczęciem zwiedzania w Centrum Obsługi Zwiedzających. Usługa będzie dostępna w języku polskim.

Szczegóły dotyczące oferty zwiedzania dla osób indywidualnych>>>

WAŻNE: Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego każdy z uczestników oprowadzania powinien nosić maseczkę.