W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia za osiągnięcia artystyczne z 2019 r. - wyniki

20.03.202016:51

Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 59 stypendiów za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej uzyskane w 2019 r. w łącznej wysokości 29.250 zł.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.

Stypendystów prosimy o wypełnienie formularza danych osobowych do przelewów i celów podatkowych i przesłanie na adres .

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o przesłanie do Wydziału Kultury, za pośrednictwem operatora pocztowego, oryginalnego zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Oświadczenia można złożyć również osobiście w 5 lokalizacjach Urzędu Miasta Lublin:

  • ul. Wieniawska 14,
  • ul. Filaretów 44,
  • ul. Franciszka Kleeberga 12A,
  • ul. Szaserów 13-15,
  • ul. Leszczyńskiego 20.
 

UWAGA!!!

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin informuje, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, dopuszcza się możliwość złożenia zaświadczeń o fakcie pobierania nauki droga elektroniczną.

Szkoły mogą wysłać zaświadczenia za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).
Adres skrytki Urzędu Miasta Lublin na ePUAP to: /UMLublin/SkrytkaESP

Istniej też możliwość przesłania skanu lub zdjęcia zaświadczenia na adres mecenat.kultura@lublin.eu . W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Zaświadczenie - stypendium za osiągnięcia artystyczne”.

Wydział Kultury zastrzega, że w przypadku przesłania skanu zaświadczenia konieczne będzie dostarczenie oryginalnego dokumentu w wersji papierowej.

Skład Komisji ds. Stypendiów: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Marcin Jakóbczyk, Stanisław Kieroński, Agata Koss-Dybała, Anna Pajdosz, Izabela Pastuszko, Joanna Reczek-Szwed, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma.

Kontakt: 
Wydział Kultury
Urząd Miasta Lublin
ul. Złota 2
20-112 Lublin
81 466 3714, 81 466 3720

Do pobrania:
1. Lista stypendystów.
2. Formularz danych osobowych.

Pliki do pobrania

Lista stypendystów..pdf
Lista stypendystów.
Formularz danych osobowych..doc
Formularz danych osobowych.