W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Szyjemy Teatr na miarę!
07.12.202000:49

Teatr im. H. Ch. Andersena zaprasza grupy zorganizowane do kontaktu z Działem Organizacji Widowni w celu dobrania programu do potrzeb grupy.

Organizatorzy dają możliwość stworzenia działania, które może być atrakcyjne dla grupy, dostosowane do jej możliwości, wieku, czasu, miejsca. Wystarczy wybrać typ wydarzenia (spektakl, warsztat), formę prezentacji lub udziału, zaproponować godzinę i okres czasu na jaki można udostępnić wydarzenie, skontaktować się z Działem Organizacji Widowni. 

Spektakle online dla grup

  • Dziób w dziób, reż. E. Depta
  • Proszę Słonia, reż. A. Klucznik (dostępny wkrótce)
  • Tymoteusz wśród Ptaków, reż. A. Klucznik (dostępny wkrótce)

Warsztaty i zabawy dla grup

Warsztaty online lub inne wydarzenie o charakterze edukacyjnym. Może to  być warsztat praktyczny, jak wykonać lalkę teatralną lub teoretyczny z zakresu historii teatru i sztuki lalki, w formie spaceru lub pogadanki, dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zarówno tematyka jak i forma warsztatu będzie uzgodniona indywidualnie z zainteresowanymi i zostanie przygotowana do potrzeb każdej grupy.

Jak się zgłosić?

Dział Organizacji Widowni – Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: 

Koszt: 

  • spektakl – 200 zł (za grupę około 25 osób)
  • warsztat – 100 zł (za grupę około 25 osób)

SPEKTAKL ONLINE ZA 10 ZŁ

Informujemy również, że jest możliwość obejrzenia spektaklu Dziób w dziób online. Kupując pojedynczy bilet za 10 zł, otrzymują Państwo dostęp do spektaklu na 4 godziny. 

Zakup biletów online. 
Wydarzenie na Facebook. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej