W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

VideoNews – open call dla studentek i studentów uczelni artystycznych

VideoNews – open call dla studentek i studentów uczelni artystycznych
11.11.201713:21

Galeria Labirynt ogłasza otwarty nabór prac na przegląd sztuki wideo – VideoNews, skierowany do studentek i studentów studiów I oraz II stopnia uczelni artystycznych. Wybrane prace zostaną zaprezentowane podczas czwartej edycji wydarzenia, która odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2017 w Galerii Labirynt w Lublinie.

Wymagania dotyczące nadsyłanych prac wideo

  • Projekcja jednokanałowa, czas trwania: maksymalnie 10 minut.
  • Pracę można udostępnić online poprzez umieszczenie pliku w chmurze i załączenie linku do pobrania w mailu, przesłać pocztą tradycyjną (liczy się data dostarczenia przesyłki) bądź przynieść osobiście do Galerii Labirynt. Nie można zgłaszać prac prezentowanych w 2017 roku w Galerii Labirynt.

Warunki zgłoszenia

  • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 19 listopada 2017 na adres .
  • Można zgłosić maksymalnie 2 prace wideo. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru jednej z nadesłanych prac.
  • Autorzy wybranych prac zobowiązani są do osobistego uczestnictwa w przeglądzie.

Wybór

  • Wyboru prac wideo dokona jury powołane przez dyrektora Galerii Labirynt. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w przeglądzie zostanie ogłoszona do 27 listopada 2017 na stronie internetowej Galerii Labirynt oraz na stronie projektu: www.videonews.pl.
  • Autorom wybranych prac gwarantujemy udział w VideoNews, zwrot kosztów podróży i zakwaterowanie w dniach 7-10 grudnia 2017.

Formularz zgłoszeniowy: https://labirynt.com/wp-content/uploads/
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej