W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wakacje z Galerią Labirynt – warsztaty online dla grup

Wakacje z Galerią Labirynt – warsztaty online dla grup
26.06.202000:41

Co robią dzieci w wakacje? Na pewno się nie nudzą! Galeria Labirynt zadbała o to, by warsztaty twórcze odbywały się również latem. Wakacyjny Labirynt Wyobraźni Online to zajęcia dedykowane dla dzieci i młodzieży z półkolonijnych grup zorganizowanych. Zapisy trwają!

Podczas warsztatów zostaną omówione zagadnienia związane ze sztuką współczesną. Oprócz wiedzy teoretycznej będzie też oczywiście mnóstwo zabawy i twórczej pracy. Zajęcia pobudzają kreatywne myślenie, prowadzone są aktywizującymi metodami pracy, ponadto wpisują się w szkolną podstawę programową. Uczestnicy Wakacyjnego Labiryntu Wyobraźni poznają dziwne malarstwo, dowiedzą się, czy łyżka może być sztuką, stworzą autoportret, poznają rzeźbę i architekturę. Szczegółowe scenariusze zajęć dostępne są na stronie www.labirynt.com

Proponowane tematy zajęć:

  • Ja w obrazie – o portrecie w sztuce współczesnej
  • Łyżka w obrazie czyli jak sztuka gra z codziennością
  • Naturalnie sztuka – różne obrazy natury w dziełach sztuki współczesnej
  • Kolor – Forma – Abstrakcja
  • Sztuka łączenia dyscyplin – synestezja
  • Kim jest artysta? – różne strategie współczesnych twórców
  • Czy architekturę można wyrzeźbić?
  • Nie obrażaj się na obraz – dziwne malarstwo

Wakacyjny Labirynt Wyobraźni potrwa do 21 lipca. Warsztaty odbywają się od wtorku do piątku w godz. 9:00-16:00. Czas trwania jednego warsztatu to ok. 60 minut. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zajęcia mogą być także tłumaczone na polski język migowy lub prowadzone po angielsku lub ukraińsku.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail . Po otrzymaniu wpłaty zostanie przesłana mailowo informacja dotycząca sposobu dołączenia do zajęć oraz link do spotkania.

Udział w zajęciach jest odpłatny: 90 zł/grupa.

Opłatę za zajęcia prosimy kierować na konto Galerii Labirynt najpóźniej 3 dni przed udziałem w zajęciach. Numer konta: 68124015031111001001550857. W tytule przelewu prosimy o wpisanie: nazwy grupy oraz nazwy i terminu warsztatów. Osoby Głuche mogą wziąć udział w warsztatach bezpłatnie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane