W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty animacji poklatkowej: Od pomysłu do realizacji

Warsztaty animacji poklatkowej: Od pomysłu do realizacji
15.11.201817:25

Stowarzyszenie Wspierania Dzielnicy „Czechów” – „Rondo” serdecznie zaprasza na warsztaty animacji poklatkowej pn. "Od pomysłu do realizacji", które odbędą się 21 listopada (środa) o godz. 16:00. Wstęp bezpłatny.

Warsztaty filmu animowanego to okazja dla dzieci, aby wypowiedzieć się w dynamicznym medium filmu. Uczestnicy poznają historię filmu animowanego, podstaw jego powstawania, nauczą się jak budować scenariusz, własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów oraz zaanimują wybraną przez siebie opowieść. 

Miejsce: DDK SM „Czechów” Kiepury 5a Lublin
Zapisy:  tel. 81 741 99 11

Działanie w ramach projektu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmie, ale baliście się zapytać”. Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej