W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci "wyrażaMY siebie"

Warsztaty dla dzieci "wyrażaMY siebie"
21.04.201813:25

Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne.

Dzieci uczestniczące w warsztatach, w zależności od własnych predyspozycji, talentów i chęci będą mogły układać wiersze, robić ilustracje do tekstów, przygotowywać ich prezentację sceniczną oraz elementy scenografii. Wszystko to pozwoli zainscenizować twórczość autorską uczestników zajęć, co będzie stanowiło zwieńczenie cyklu spotkań pod hasłem "wyrażaMY siebie".

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Szczepaniak - poetka, autorka bajek, scenariuszy teatralnych, tekstów piosenek, które samodzielnie wyśpiewuje na scenie. Instruktor dwóch grup teatralnych działających w DK na Czechowie, z którymi przygotowuje spektakle do własnych scenariuszy, samodzielnie opracowując warstwę muzyczną, elementy scenografii itp.

Więcej informacji i zapisy: DDK SM "Czechów", ul. Kiepury 5a, Lublin, tel. 81 741 99 11