W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla grup zorganizowanych w Galerii Labirynt

Warsztaty dla grup zorganizowanych w Galerii Labirynt
19.06.201920:32

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty dla grup zorganizowanych. 

2-12.07 / wt.-pt. / 9:00
Otwarty Labirynt - zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami po wystawie

Warsztaty twórcze pozwalają zgłębić tajniki sztuki współczesnej. Zajęcia oparte będą na zwiedzaniu aktualnej wystawy prezentowanej w Galerii Labirynt. Działania w ramach programu Otwarty Labirynt są adresowane do wszystkich grup wiekowych i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z utrudnionym dostępem do kultury – osób z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu i/lub mowy oraz z niepełnosprawnością intelektualną.
Do 12. lipca zapraszamy na wystawę “Brzuchomówca i milczące obrazy” prezentującą dzieła sztuki możliwe do poznawania za pomocą wielu zmysłów, w tym także dotyku. Wystawa jest dostępna do zwiedzania dla osób z niepełnosprawnościami, w tym także dla osób słabowidzących i niewidomych. W drugiej połowie lipca zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawie rezydentów programu Gaude Polonia.
Warsztaty są realizowane w ramach programu Lato w mieście 2019. Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość opracowania zajęć na indywidualne potrzeby grupy w oparciu o wybrany przez nią temat.
Galeria Labirynt zapewnia potrzebne materiały. Informacje oraz zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, / bezpłatne. Czas trwania: ok. 60 minut

2-31.07 / wt.-pt. / 9:00
LABIRYNT + / warsztaty dla seniorów

Spotkania dla seniorów mają na celu przybliżenie tematyki sztuki najnowszej, często związanej z użyciem multimediów. Dzięki atrakcyjnej formie przekazu i części warsztatowej uczestnicy mogą lepiej zrozumieć dzieła sztuki powstające obecnie. Otwarta formuła zajęć zakłada dialog i wspólne odkrywanie zagadnień, które niesie ze sobą sztuka współczesna.
Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Udział w zajęciach jest bezpłatny, Galeria zapewnia potrzebne materiały. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Czas trwania: ok. 60 minut
Dodatkowe informacje oraz zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32 / / 1 zł/uczestnik / opiekunom grup zorganizowanych przysługują bilety bezpłatne;

2-31.07 / wt.-pt. / 9:00
Wakacyjny Labirynt Wyobraźni - warsztaty dla grup zorganizowanych

Do 12. lipca zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawie “Brzuchomówca i milczące obrazy”. Czy wystawa sztuki może powiedzieć coś ciekawego? Może zagrać, zamruczeć lub zaśpiewać? Kim jest tytułowy brzuchomówca? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedzi będzie można odnaleźć podczas aktywnego zwiedzania interaktywnej wystawy. Ekspozycja prezentuje instalacje, dźwiękowe rzeźby oraz dotykowe i pełne wibracji obiekty, które pozwolą na doświadczanie sztuki wieloma zmysłami. Podczas zwiedzania najmłodsi odbiorcy, pod kierunkiem edukatorów i edukatorek, poznają zaskakujące dzieła sztuki współczesnej stworzone przez artystów i artystki z całej Polski. Warsztaty będą okazją do zastanowienia się nad tym, co w nocy dzieje się ze sprzętami w domu, jakie dźwięki spotykamy na co dzień oraz czy dźwięk jest możliwy do odbioru jedynie poprzez zmysł słuchu. W drugiej połowie lipca zapraszamy na warsztaty towarzyszące wystawie rezydentów programu Gaude Polonia. Warsztaty są realizowane w ramach programu Lato w mieście 2019.
Warsztaty odbywają się od wtorku do piątku w godz. 9:00 -16:00. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Dodatkowe informacje oraz zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia potrzebne materiały. Czas trwania: ok. 60 minut

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane