W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty Lublin Jams 3 - zapisy trwają!

Warsztaty Lublin Jams 3 - zapisy trwają!
02.09.201610:55

W dniach 10-11 września 2016 na dachu Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się trzecia edycja warsztatów innowacji społecznych Lublina Jams. Hasłem przewodnim działania jest „Lublin – stolica dobrej przestrzeni”.
Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym III Kongresu Organizacji Pozarządowych Miasta Lublin, a udział w nich jest bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie http://www.lublinjams.pl

Będzie to doskonała okazja do kreatywnej pracy, poznania ciekawych ludzi i współpracy z doświadczonymi mentorami nad realizacją własnych pomysłów. Zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek czy aktualne zajęcie. Chcemy umożliwić uczestnikom pracę w zróżnicowanych grupach, aby wypracowane pomysły na działania uwzględniały potrzeby różnych grup mieszkańców Lublina.

Lublin Jams są działaniem społecznym skupionym na wypracowaniu rozwiązań mogących wesprzeć rozwój Lublina.
Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdej chętnej osoby - wystarczy tylko do północy 6 września wypełnić ankietę dostępną na stronie http://www.lublinjams.pl, a na podstawie odpowiedzi w niej udzielonych zostanie dokonany dobór uczestników.

W ramach inwestycji w warsztaty Lublin Jams zachęcamy także do wykupienia dobrowolnego biletu, którego koszt wynosi jedynie 27 zł. Z racji ograniczonej liczby miejsc, w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia przesłane przez uczestników III Kongresu Organizacji Pozarządowych oraz przez osoby, które dokonają zakupu biletu.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundację TEAM Teatrikon, Fundację Milion Pomysłów oraz „Tworzę gry”. Partnerami działania są Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin oraz Centrum Spotkania Kultur.

Rejestracja uczestników:http://http://lublinjams.pl/rejestracja/
Profil facebook: https://www.facebook.com/lublinjams/
Więcej informacji na stronie: www.lublinjams.pl