W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

WIDEOSTUDIO – warsztaty dla licealistów

WIDEOSTUDIO – warsztaty dla licealistów
25.09.201613:55

WIDEOSTUDIO to trzymiesięczny kurs przeznaczony dla osób w wieku licealnym, które chcą poznać podstawy języka filmowego oraz zdobyć umiejętności z zakresu planowania, rejestracji oraz montażu materiału wideo.

Nauka będzie się odbywać poprzez ćwiczenia praktyczne bazujące na poszukiwaniu nowych rozwiązań w łączeniu obrazu i dźwięku. Ważnym elementem w tym procesie będzie pomysłowość i wrażliwość uczestników. Każde ćwiczenie podlegać będzie omówieniu i dyskusji w obrębie grupy warsztatowej. Ćwiczenia poprzedzone będą wprowadzeniem do tematyki poszczególnych zajęć oraz pokazem przykładowych prac wideo obrazujących omawiane kwestie.

Podsumowaniem kursu będzie publiczna projekcja wybranych filmów uczestników warsztatów. Kurs jest otwarty – w każdym momencie dołączyć mogą nowe osoby.

Harmonogram spotkań w październiku: 4, 11, 18, 25.10 (wtorki), godz. 17.00-19.00

Informacje i zapisy: 466 59 20 wewn. 32 /
Odpłatność: 30 zł/os./m-c
Prowadzenie: Karol Rębisz
Galeria Labirynt: http://labirynt.com
ul. ks. J. Popiełuszki 5
20-052 Lublin

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej