W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ми з Вами! / My z Wami! – wystawa charytatywna na rzecz Ukrainy

Ми з Вами! / My z Wami! – wystawa charytatywna na rzecz Ukrainy
23.04.202222:30

Galeria Labirynt oraz zaprzyjaźnione środowisko artystyczne zapraszają na wystawę połączoną ze sprzedażą dzieł, z której dochód w całości zostanie przekazany na pomoc osobom przybywającym do Polski z ogarniętej wojną Ukrainy.

Otwarcie: 28.04.2022 (czwartek), godz. 19.00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Wystawa czynna do: 29.05.2022 (wt.–niedz., godz. 12.00–19.00)
Bilet: 1 zł (na wernisaż wstęp bezpłatny)

Artyści i artystki

Tomasz Bielak, Magdalena Ciemierkiewicz, Jakub Ciężki, Ludomir Franczak, Magdalena Franczak, Barbara Gryka, Anastasia Kashtalian, Justyna Kieruzalska, Piotr Korol, Mikołaj Kowalski, Ewelina Kruszewska, Robert Kuśmirowski, Anna Nawrot, Irena Nawrot, Florentyna Nastaj, Jerzy Norkowski, Adam Oroń, Małgorzata Pawlak, Justyna Sokołowska, Mariusz Tarkawian, Sławomir Toman, Marta Zgierska

Wpłaty za dzieła będą dokonywane na konto Stowarzyszenia Homo Faber.
W piątek, 29.04.2022, na stronie i w mediach społecznościowych Galerii Labirynt zostanie udostępniony cyfrowy katalog dzieł wraz z cenami.

Wesprzyj działania pomocowe i kup dzieło na rzecz Ukrainy!

Skrócona wersja instrukcji zakupu dzieła, treść pełnego regulaminu do pobrania na samym dole.

  1. Przyjdź na wystawę (wt.–niedz. w godzinach 12.00–19.00).
  2. Wybierz pracę, którą chcesz mieć w swojej domowej kolekcji – cena minimalna jest umieszczona pod każdą z prac oraz dostępna w katalogu.
  3. Zgłoś chęć zakupu bezpośrednio opiekunowi/opiekunce wystawy lub mailowo na adres: .
  4. Możesz też dokonać tygodniowej rezerwacji dzieła przed zakupem. W tym celu skontaktuj się z Dianą Kołczewską (diana.kolczewska@labirynt.com).
  5. Dokonaj wpłaty uzgodnionej kwoty na rachunek Stowarzyszenia Homo Faber (93 1940 1076 3069 8598 0000 0000), wskazując w tytule przelewu nazwisko artysty/artystki i tytuł dzieła z dopiskiem „Wystawa My z Wami! w Galerii Labirynt”.
  6. Na adres mailowy prześlij potwierdzenie dokonania płatności.
  7. Odbierz pracę z Galerii Labirynt po zakończeniu wystawy (29.05.2022), wraz z certyfikatem autentyczności.

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie