W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

12 maja: Dzień Teatru Publicznego

12 maja: Dzień Teatru Publicznego
16.04.201819:12

12 maja 2018 po raz czwarty obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. Wspólnie ze 100 teatrami z całej Polski Teatr Stary przyłączył się do akcji „Bilet do teatru za 300 groszy” organizowanej przez Instytut Teatralny. Tytuł akcji oznacza - tak, nie mylicie się Państwo - że bilety na wydarzenia w ramach akcji będą kosztować właśnie 300 groszy, czyli 3 złote. 

W Dniu Teatru Publicznego Teatr Stary dwukrotnie zaprezentuje Widzom za symboliczne 3 złote koncert kołysanek "Szukaj w snach". Jest to nasza zeszłoroczna propozycja, która - jak się okazało - podoba się nie tylko najmłodszym. Mądre, nieinfantylne teksty kołysanek Włodzimierza Wysockiego, a przede wszystkim najwyższej próby muzyka i wykonanie Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego z zespołem sprawiają, że po spektaklu zachwyceni są także rodzice. 

Ważne informacje
Na wszystkie miejsca na obydwa spektakle dn. 12.05 o godz. 16.00 i 18.00 obowiązuje jedna cena biletów: 300 groszy.
Sprzedaż prowadzona będzie tylko w kasie teatru dnia 12.05 od 10.00.
Jeden widz może zakupić maksymalnie 5 biletów.
Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Ważne informacje
Spektakle "Szukaj w snach" 12.05 grane są w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”, która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej