W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wiadomości

19.06.202010:31
Centrum Kultury w Lublinie ogłasza programy grantowe skierowane do lubelskiego środowiska kultury!
czytaj więcej
19.06.202009:00
Nudzisz się? Zerknij, może coś Cię zaciekawi!
czytaj więcej
17.06.202009:01
Spacer ten dedykujemy przede wszystkim Mieszkańcom Miasta i Turystom, którzy w związku z miejscem zamieszkania albo sentymentem, jako punkt orientacyjny wybiorą Warszawę, miejsce rezydowania króla Zygmunta Augusta przed unijnym Sejmem, ewentualnie Królewiec, stolicę Prus Książęcych.
czytaj więcej
16.06.202014:27
Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do składania wniosków o dotacje z programu "Koalicje dla Niepodległej" - #wiktoria 1920 (Priorytet 2, Schemat 2A). O środki mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe. Nabór potrwa do 15 lipca 2020 r. do godz. 15.59, a budżet programu to 2 mln zł.
czytaj więcej
15.06.202021:48
​Czy wiśnia to tylko owoc? Jak zrobić leczniczy zielnik? W tym tygodniu Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na szereg wydarzeń, zarówno tych internetowych, jak i tych w plenerze. Przed nami warsztaty zielarskie, lektura książki „Nogami do przodu”, Lekcje Sztuki, seans filmowy i propozycje dla najmłodszych.
czytaj więcej
15.06.202013:17
W ostatnią środę zaprosiliśmy Was do drugiego spaceru w ramach cyklu spacerów z zagadkami w ramach obchodów rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej. Druga wycieczka zawierała siedem zagadek. Dzisiaj publikujemy odpowiedzi do nich! Czy udało Wam się poprawnie odpowiedzieć na wszystkie zadania?
czytaj więcej
14.06.202015:18
Warsztaty Kultury w Lublinie ponownie zapraszają na nieprzeciętną, bo wirtualną, sesję zdjęciową, łączącą najnowsze technologie komunikacji ze szlachetnymi technikami fotografii. Jej efektem będą portrety zrobione zdalnie przez fotografa Romana Krawczenko w technice odbitki stykowej.
czytaj więcej
12.06.202011:15
Nie masz planów na najbliższy czerwcowy tydzień? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji!
czytaj więcej
10.06.202008:36
Zapraszamy Państwa na pięć spacerów po Lublinie do miejsca zawarcia Unii Lubelskiej, w 451. jej rocznicę. Każdy z nich wiedzie innym historycznym traktem
czytaj więcej
09.06.202022:49
Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” zaprasza na pierwsze w tym roku seanse wakacyjnego kina plenerowego „Kino w bramie – Królewska 3”.
czytaj więcej