W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Bitwa o kulturę. #przyszłość" do pobrania za darmo!

"Bitwa o kulturę. #przyszłość" do pobrania za darmo!
18.10.201622:51

Książka Romana Pawłowskiego, jak przystało na wydawnictwo traktujące o przyszłości, jest już dostępna w formie e-booka i można ją pobrać bezpłatnie tutaj i tutaj.

"Bitwa o kulturę. #przyszłość"
Książka ukazała się w listopadzie 2015 r. wspólnym nakładem Teatru Starego w Lublinie i Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Dostrzeżona i zrecenzowana między innymi przesz Marka Beylina (w Gazecie Wyborczej) i Tadeusza Sobolewskiego (w miesięczniku Kino), została nominowana do Strzały kultury 2015 i w kwietniu 2016 r. - ku naszej wielkiej radości - wygrała to zaszczytne wyróżnienia Gazety Wyborczej w Lublinie. 
Zachęcamy do lektury wywiadów Romana Pawłowskiego z wybitnymi przedstawicielami kultury i sztuki, ale także managerami kultury, prawnikami, projektantami mody i kucharzami.