W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Certyfikat jakości Travellers’ Choice dla lubelskiego Skansenu

Certyfikat jakości Travellers’ Choice dla lubelskiego Skansenu
20.11.202022:41

Lubelski skansen z certyfikatem jakości Travellers’ Choice przyznawanym przez stronę TripAdvisor, a zarazem wśród wąskiego grona najlepszych 10% obiektów na największej stronie poświęconej turystyce.

Muzeum Wsi Lubelskiej zostało nagrodzone certyfikatem jakości  Travellers’ Choice przez największą na świecie stronę turystyczną TripAdvisor. Nagroda ta już od ponad dekady stanowi wyraz uznania dla instytucji, atrakcji turystycznych, które stale otrzymują wysokie oceny. Certyfikat jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby niezwykle pochlebnych recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Wyróżnieni certyfikatem Travellers’ Choice należą do wąskiego grona najlepszych 10% obiektów na stronie TripAdvisor.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane