W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Chatka Żaka zaprasza na muzyczne nabory!

Chatka Żaka zaprasza na muzyczne nabory!
14.03.202115:30

W marcu w Chatce Żaka powstają trzy grupy muzyczne.

Kuratorzy linii DŹWIĘK, RUCH i SŁOWO zapraszają do Akademii Musicalu, w której studenci będą mogli rozwijać swoje pasje związane z tańcem, aktorstwem i muzyką.
Efektem pracy zespołu ma być wystawienie musicalu na deskach Chatki Żaka. Przesłuchania odbędą się na żywo w piątek 12 marca o 12:00 w Chatce Żaka:

Kolejną nowością jest Orkiestra "Utalentowani Muzycznie Córki i Syny” pod batutą dra hab. Tomasza Momota, kuratora linii DŹWIĘK. Do grupy mogą dołączyć osoby grające już na instrumentach. Zapisy trwają do 15 marca i odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy

Do Chatki Żaka wracają również warsztaty bębniarskie, które poprowadzi wieloletnia edukatorka w zakresie bębnów – Agnieszka Kołczewska, liderka zespołu „Młode
Djembe”. Zapisy na zajęcia trwają do 15 marca i odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy