W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dobrze, że jesteście! 12 czerwca otwieramy Centrum Kultury!

Dobrze, że jesteście! 12 czerwca otwieramy Centrum Kultury!
05.06.202021:05

Po trzech miesiącach nareszcie będziemy mogli spotkać się na żywo. Już 12 czerwca Centrum Kultury w Lublinie ponownie się otwiera.

W Galerii Białej będziecie mogli zobaczyć wystawę „Przeżyte i przeszyte”, po której oprowadzą Was autorki Anna i Irena Nawrot.

Wirydarz wypełni się muzyką i dobrym filmem. W piątek Centrum Kultury zaprasza na pierwszy plenerowy koncert w „odmrażającym się”, kulturalnym Lublinie. Na scenie pojawi się energetyzujący i bezkompromisowy skład grupy NeoKlez. Zabrzmi repertuar z ich najnowszego albumu „Votum Separatum”, który miał premierę 13 marca 2020 roku.

Na sobotni wieczór zespół Konfrontacji teatralnych przygotował przedpremierowy pokaz oczekiwanego filmu „Eastern”. W przełamującym konwencję i nieustannie zaskakującym widza obrazie można usłyszeć muzykę hip-hopowego składu PRO8L3M.

W niedzielę powraca „Śniadanie na fortepianie”, czyli czas na kawę w plenerze z dobrą muzyką na żywo w tle. Pracownia Sztuczka zaprasza też codziennie na wystawę ilustracji do książek dla dzieci.

Nie zapomnijcie zajrzeć do księgarni Dosłownej, która niezmiennie wynajduje dla Was najciekawsze nowości wydawnicze, o czym możecie przekonać się, biorąc udział w akcji „Książka w ciemno”. W dniach 12-19 czerwca spodziewajcie się też zniżki na cały asortyment księgarni. Po dobrej kawie w kawiarni Centralnej warto zajrzeć także do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej i wypożyczyć dobrą książkę.

Dobrze, że jesteście
12-14 czerwca 2020
Centrum Kultury w Lublinie


Bilety, bezpłatne wejściówki i informacje o wytycznych dotyczących bezpieczeństwa już wkrótce.