W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Falkon 2008
06.10.200813:13

Coraz mniej czasu zostało do jednego z największych polskich konwentów miłośników fantastyki - Falkonu 2008. Tegoroczna edycja przedstawiona jest w konwencji pirackiej. Piraci zakotwiczyli swoje okręty na Lubelskiej Wyspie (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji). Poszukiwania skarbów odbędą się w dniach 14-16 listopada.
Na pewno będzie można znaleźć coś wyjątkowo cennego i niespotykanego: - w blokach prelekcyjnych, których będzie aż 6 (w tym Star Wars, Manga i Anime), - w bloku konkursowym, - w bloku pokazów, - na turniejach gier bitewnych i karcianych, - w Games Roomie (ponad 100 tytułów gier planszowych) z blokiem turniejów gier planszowych, - w sali gier komputerowych, sali konsolowej, - w bloku spotkań z pisarzami, - w koń-kursach (czyli konkursach z przymrużeniem oka), - na 2 wystawach zdjęć artystycznych oraz - w kilku sklepach. Ponadto organizatorzy-piraci ograbili już blisko 40 sponsorów, a ich liczba rośnie z każdym dniem. To oznacza obfite skarby i nagrody! W konkursach i turniejach zwycięzcy poszukiwań otrzymywać będą również pamiątkowe dyplomy najlepszego pirata! W ramach wejściówki każdy uczestnik dostanie identyfikator, instrukcje - "jak odnaleźć się w pirackim świecie" (informator), mapę skarbów (program imprezy), garść złota (ulotek), gadżety oraz dyplom uczestnictwa w konwencie. A wszystko to w zgrabnej siateczce. Już wkrótce kolejne informacje. strona Falkonu 2008: www.falkon.konwent.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane