W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Festiwal "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej"

Festiwal "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej"
06.09.202017:09

21 października rozpocznie się Festiwal "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej", realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. 

Projekt "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej" jest trzydniowym działaniem integracyjno-edukacyjnym dedykowanym szerokiemu gronu odbiorców - osobom niesłyszącym, niedosłyszącym oraz całemu środowisku osób słyszących, zarówno tym zainteresowanym i aktywnym w działaniach na rzecz osób z dysfunkcją słuchu, jak i tym neutralnym wobec poruszanych w projekcie aspektów życia społecznego.

W terminie od 21 do 23 października 2020 roku w Filii nr 32 MBP w Lublinie (ul. Szaserów 13-15) odbędą się różnego rodzaju działania integracyjno-edukacyjne, które poprowadzą osoby specjalizujące się we współpracy z osobami niesłyszącymi oraz osoby niesłyszące, mające wpływ na Kulturę Głuchych.

Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb kulturalnych osób niesłyszących i niedosłyszących, stworzenie warunków zapewniających tym osobom równoprawne uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta, podniesienie świadomości społecznej w zakresie potrzeb tych osób oraz integracja i edukacja osób słyszących z niesłyszącymi.

Projekt Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

REJESTRACJA na poszczególne wydarzenia pod linkiem >>>

Harmonogram Festiwalu >>>

Pliki do pobrania