W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Kino pod gwiazdami” powraca do Ogrodu Saskiego!

„Kino pod gwiazdami” powraca do Ogrodu Saskiego!
24.05.202020:39

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że na kulturalną mapę Lublina powraca repertuar filmowy! Centrum Kultury zaprasza wszystkich do samego serca Ogrodu Saskiego.

Wracamy do tradycji kina plenerowego w Muszli Koncertowej, gdzie ponad dekadę temu mogliśmy oglądać starannie wyselekcjonowane filmy z różnych zakątków świata. Z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa organizatorzy zaprezentują cykl zatytułowany „Kino pod gwiazdami”. Tak oto przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dając nowe życie chwilowo uśpionej kulturze filmowej.

W ostatni majowy weekend zobaczymy produkcje, których polskie premiery ominęły nas podczas pandemicznej drzemki – głośne filmy, które nieoglądane na dużym ekranie tracą na swojej sile przekazu.

W programie:
29.05 / piątek / godz. 20:30 / lubelska premiera: „Biały, biały dzień”, reż. Hlynur Pálmason
30.05 / sobota / godz. 20:30 / „Oficer i szpieg”, reż. Roman Polański
Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim (wejście do Muszli od godz. 20:00)

Opisy filmów znajdziecie w zakładce Wydarzenia na stronie internetowej CK.
Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.
Informacje na temat bezpłatnych wejściówek online już wkrótce.

Przeczytaj zalecenia Organizatora dotyczące udziału w seansie. 

Informujemy, że na 1000 miejsc na terenie Muszli Koncertowej dostępnych będzie 200, aby zachować prawidłowe odstępy między widzami.