W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kolejne spotkanie Enter 2016
13.03.200915:15

Enter 2016 zaprasza na kolejne spotkanie. Będzie ono okazją do dalszej dyskusji na temat starań Lublina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.
Tym razem uczestnicy porozmawiają o dwóch kwestiach. Po pierwsze Miłosz Zieliński z miesięcznika ZOOM przedstawi Wilno - Europejską Stolicę Kultury 2009. Po drugie podyskutujemy o stronie internetowej Lublin 2016. Organiztorzy zapewniają, że nie chcą skupiać się tylko na portalu www.lublin2016.eu. Będzie on punktem wyjścia do dyskusji o obecności Lublina w internecie w ramach starania o ESK. Spotkania Enter 2016 mają na celu naszkicowanie realnych potrzeb i propozycji środowisk twórczych i przedstawienie ich władzom miasta jako społeczną odpowiedź na starania o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Organizatorami spotkań są Józef Szopiński (Radio Lublin), Szymon Pietrasiewicz i Rafał koZa Koziński (Ośrodek Animacji Kultury – Centrum Kultury) oraz Piotr Choroś (Stowarzyszenie Homo Faber). Spotkanie odbędzie się 19 marca 2009 roku o godz. 18:00, Studio Kameralne im. Zbigniewa Stepka, Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2 Szczegóły spotkania

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane