W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konfrontacje Filmowe. Start
10.03.201111:36

W piątek 11 marca rusza kolejna edycja Studenckich Konfrontacji Filmowych. Przegląd będzie się odbywał tradycyjnie w "Chatce Żaka" a program 18. SKF przygotował Piotr Kotowski, kierownik Kina Studyjnego „Chatka Żaka” i zarazem przewodniczący Stowarzyszenia Filmowego CinéEuropa, instytucji od wielu lat występujących w roli organizatorów przeglądu. Filmy będzie można oglądać codzienne, do 27 marca. W sumie organizatorzy przygotowali 17 pokazów.
Studenckie Konfrontacje Filmowe to cykliczne wydarzenie mające na celu dostarczenie środowisku lubelskich koneserów kina, ze szczególnym uwzględnieniem młodych kinomanów rekrutujących się spośród uczniów i studentów, ambitnego programu filmowego. Na program składają się filmy uznane przez gremia oceniające największych międzynarodowych festiwali filmowych (Cannes, Wenecja, Jerozolima, Berlin, San Sebastian). Cena biletu: 15 zł Cena karnetu – 120 zł - karnety do nabycia na pół godziny przed poszczególnymi seansami

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane