W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs dla dj-ów i producentów muzycznych

Konkurs dla dj-ów i producentów muzycznych
14.07.200815:16

Konkurs organizowany jest przez WSHE w Łodzi, kierunek Kulturoznawstwo, Specjalizacja Produkcja i Realizacja Muzyki i przeznaczony jest dla wszystkich osób, których pasją jest muzyka, a w szczególności dj-ów i młodych producentów. Zgłoszenia w postaci formularza zgłoszeniowego wraz z demo własnego, autorskiego materiału muzycznego, zgranego na płytę CD /max 10 min./ trzeba przesyłać do siedziby Spin Records w Łodzi przy ul. Gdańskiej 91/93, do dnia 15 sierpnia 2008 roku.
Oceny prac dokona Jury, w skład którego wchodzą uznani dj-e i producenci muzyczni. Weryfikacja prac zostanie przeprowadzona w kategoriach muzyki: House, Electro/Minimal, Hip-Hop i Drum & Bass. Najlepszych 10 finalistów wystąpi na imprezie finałowej w Patio WSHE w Łodzi, w połowie września 2008 roku. Dla wyróżnionych uczestników zostaną ufundowane nagrody rzeczowe, a dla zwycięzcy – bezpłatne kształcenie /1 Semestr/ na Kierunku Kulturoznawstwa, Specjalizacja Produkcja i Realizacja Muzyki. Dodatkowo nagrodą będzie wydanie płyty z 10 wyróżnionymi produkcjami muzycznymi. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Dane do formularza: - Formularz numer - Kategoria muzyczna - Pseudonim artystyczny DJ’a/Producenta - Imię i nazwisko - E-mail i telefon kontaktowy Wszelkie informacje www.wshe.lodz.pl lub www.prm.wshe.lodz.pl oraz pod adresem: prm@wshe.lodz.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej