W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs filmowy "Lublin is coming"

Konkurs filmowy "Lublin is coming"
17.06.200820:17

Kinoteatr Projekt zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie pt. „Lublin is coming” na krótki filmik o Lublinie dowolnego gatunku (fabuła, dokument, animacja, filmik typowo promocyjny), który zobrazuje w sposób jak najmniej konwencjonalny hasło „Lublin - miasto inspiracji”.
Filmik powinien być krótki (do 3 minut), pomysłowy, nieszablonowy i najlepiej zabawny, a już na pewno pobudzający wyobraźnię i zainteresowanie (nie koniecznie zawsze wprost) naszym miastem. Filmik może być nakręcony kamerą, ale także i telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym. Może też to być animacja. Autor najlepszego filmu zostanie nagrodzony przez Jury nagrodą pieniężną w wysokości 5000 zł. Na filmy czekamy w Centrum Kultury do końca wrześnie. 17 października zostaną one zaprezentowane na uroczystym wręczeniu nagrody a następnie zostaną potem wykorzystane do internetowego szturmu promocyjnego naszego miasta, właśnie pod tytułem „Lublin is coming”. Każdy może nadesłać dowolną ilość filmów. Należy tylko pamiętać, iż te filmy będzie oglądał w internecie cały świat, a więc muszą one być zrozumiałe dla każdego (zostaną przetłumaczone na angielski) i naprawdę super! Regulamin i Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie