W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Letnie koncerty w Wirydarzu Centrum Kultury

Letnie koncerty w Wirydarzu Centrum Kultury
02.08.202118:17

Lato to czas wakacji, odpoczynku i zabawy. Warto do swojego kalendarza wpisać jeszcze kilka koncertów w Wirydarzu Centrum Kultury.

Już 12 sierpnia na wirydarzowej scenie wystąpi Skubas. Artysta w swoich utworach porusza tematy dotykające ludzkiej rzeczywistości. Podczas koncertu usłyszymy kompozycje z jego najnowszej płyty pt. "Duch" oraz wcześniejsze przeboje. Słuchacze będą także świadkami spotkania dwóch muzycznych osobowości. DJ Feel-X i DJ Kepasa po 10 latach znów zagrają na jednej scenie. Ten dynamiczny duet stanie za gramofonami i sprawi, że centrum miasta zabije w rytmie hip-hopu.

Z kolei melomani z duszą poetów, z pewnością znajdą coś dla siebie podczas koncertu Elżbiety Adamiak. Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka zajmuje w Polsce znaczące miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Wokalistka wystąpi przy akompaniamencie fortepianu, gitary akustycznej i kontrabasu. Na repertuar recitalu składają się zarówno piosenki z jej ostatniej płyty „Zbieram siebie”, jak i największe przeboje, takie jak: „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji stąd dalej co dzień”, „Rozmowa przy ściemnionych światłach”.

Kolejną propozycją na spędzenie letniego wieczoru przy dźwiękach muzyki jest koncert duetu RYSY z gościnnym udziałem Justyny Święs. Podczas występu zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, wydanej w tym roku. Album „4GET” wypełniają masywne basy i pompujące bębny, zanurzone w charakterystycznej dla duetu melancholii.

Przed nami także wyjątkowy wieczór z jednym z najbardziej rozpoznawanych i oryginalnych zespołów w Polsce, który w tym roku obchodzi swoje 35-lecie. Voo Voo — z Wojciechem Waglewskim na czele — od połowy lat 80. z powodzeniem łączy rock z jazzem i folkiem. Wojciech Waglewski ze swoimi muzykami tworzą historię polskiego rocka i muzyki. Podczas koncertu Nabroiło się: 1986-2021 usłyszymy najważniejsze, specjalnie wybrane utwory z całej muzycznej kariery zespołu.


Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury lub online