W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Masterklasy „W jaki sposób pokazać się w internecie”

Masterklasy „W jaki sposób pokazać się w internecie”
10.06.202115:43

Kolejną propozycją Warsztatów Kultury dla tradycyjnych rzemieślników przygotowaną w ramach projektu „Masterklasy” są dwudniowe warsztaty online poświęcone kształtowaniu marki osobistej twórcy ludowego w środowisku wirtualnym. 

Każdy twórca ma swoją opowieść, którą może podzielić się z odbiorcami. Dzięki temu mogą oni poznać nie tylko wyroby ale także artystę. Prowadzący warsztaty przygotują z uczestnikami treści, które rzemieślnicy będą mogli wykorzystać do prezentowania swojej twórczość na własnych stronach internetowych czy profilach w portalach społecznościowych. Zajęcia zakładają nie tylko wymianę historii między uczestnikami warsztatów, ale także późniejszą aktywną pracę nad tymi wypowiedziami, tak by były jak najatrakcyjniejsze dla odbiorców twórczości. Podczas spotkania uczestnicy stworzą kilka form tekstowych, gotowych do późniejszego wykorzystania w promocji swojej działalności.

Prowadzenie: Ewa Duda-Maciejewska, Grażyna Skarżyńska, Marcin Olkowicz
Kiedy: 12-13 czerwca (zajęcia dwudniowe), godz. 10.00-16.00 (w tym godzinna przerwa między 12.30 a 13.30)
Gdzie: warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom
Zapisy: Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.

Ewa Duda-Maciejewska – marketingowiec i socjolog. Wykładowca akademicki i trener: Collegium Civitas, School of Form, Centrum Edukacji Obywatelskiej. Praktyk od 25 lat zajmujący się strategią i komunikacją marek oraz badaniami (14 nagród EFFIE). Pasjonat zwinnych metod twórczej współpracy (trener metody Design Sprint). Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Komunikacji Marketingowej.

Grażyna Skarżyńska – doradca strategiczny (brand/marketing consultant) Good Company (strategia marki, strategia komunikacji, doradztwo marketingowe, badania konsumenckie; Wykładowczyni Collegium Civitas – strategia komunikacji, strategia marki, Komunikacja odpowiedzialna). Współtwórczyni 5 kampanii nagrodzonych w konkursie efektywności komunikacyjnej EFFIE.

Marcin Olkowicz – wieloletni ekspert ds. komunikacji, trener, coach, wykładowca, metodyk i dydaktyk. Konsultant biznesu i komunikacji. Wykładowca akademicki (Collegium Civitas, Uniwersytet SWPS). Ekspert procesów rozwojowych.

Projekt „Masterklasy” w pierwszej kolejności kierowany jest do rzemieślników i twórców ludowych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje związane z prowadzeniem działalności na współczesnym rynku. Osoby chcące wziąć udział w zajęciach, proszone są o wypełnienie formularza, w którym pojawi się także pytanie o dziedzinę twórczości, którą się Państwo zajmujecie. Pomoże to organizatorom i prowadzącym lepiej przygotować program zajęć do potrzeb konkretnej grupy odbiorców.