W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzeum Wsi Lubelskiej poszukuje wolontariuszy!

Muzeum Wsi Lubelskiej poszukuje wolontariuszy!
08.04.201818:28

Już po raz czwarty Muzeum Wsi Lubelskiej prowadzi nabór do projektu Wolontariat w Skansenie.

Muzeum Wsi Lubelskiej rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do 4. edycji WOLONTARIATU W SKANSENIE. Program skierowany jest do osób, które ukończyły 18 r. ż.: uczniów, studentów czy osób pracujących. Do wszystkich, którzy chcieliby działać na rzecz kultury, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, rozwijać się, poszerzać swoją wiedzę w zakresie historii i etnografii. Kandydaci powinni cechować się otwartością na nowe wyzwania, odpowiedzialnością w realizacji zadań i cenić pracę z ludźmi.

Lubelski skansen zachęca do współtworzenia Wolontariatu w Skansenie osoby zainteresowane pracami pomocniczymi przy organizacji wydarzeń muzealnych, prowadzeniu warsztatów i działań animacyjnych, pokazów, akcji promocyjnych czy pełnieniu dyżurów przewodnickich w wybranych ekspozycjach muzealnych.

W trakcie  Wolontariatu w Skansenie uczestnicy będą mogli, m.in. korzystać z bezpłatnych wejść na teren Muzeum, będą mieli szansę zdobyć doświadczenie w organizacji, obsłudze i promocji wydarzeń kulturalnych, a po zakończeniu otrzymają stosowne zaświadczenie z referencjami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w  Wolontariacie w Skansenie proszone są o zapoznanie się z Regulaminem wolontariatu w Muzeum Wsi Lubelskiej, który znajduje się na stronie:  do 15 kwietnia 2018.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej