W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór do 2. edycji Konkursu Wokalnego CSK „Śpiewamy marzenia”

Nabór do 2. edycji Konkursu Wokalnego CSK „Śpiewamy marzenia”
12.05.202206:56

Ruszył nabór do 2. edycji Konkursu Wokalnego CSK „Śpiewamy marzenia”.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia, mieszkających w województwie lubelskim. Analogicznie jak w poprzednim roku - wydarzenie ma formułę hybrydową, tj. większość działań odbywa się w formie online.

Aby zostać Uczestnikiem należy szczegółowo zapoznać się z Regulaminem Konkursu, nagrać dowolną piosenkę w języku polskim, zamieścić nagranie video na YouTube oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 25 MAJA 2022.

Każde nagranie zostanie poddane ocenie wykwalifikowanego Jury. 6 CZE 2022 r. poznamy listę laureatów, a całe wydarzenie zwieńczone będzie uroczystym koncertem na Sali Operowej CSK 19 CZE 2022. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody - pula wynosi aż 30 tysięcy złotych!

Szczegółowy opis konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na spotkaniakultur.com