W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nagrajmy piosenkę z Karoliną Czarnecką

Nagrajmy piosenkę z Karoliną Czarnecką
26.05.202111:16

CÓRY! Dziewczyny! Dziewuchy! Młode Kobiety! Czy chcecie rozwinąć swoją wyobraźnię? Pośpiewać albo pograć na instrumencie? A może po prostu się nudzicie i chcecie pobyć wśród swoich, nie wahajcie się!

W ramach Małych Innych Brzmień Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają do poszukiwania swojej muzyki razem z Karoliną Czarnecką. Będziemy słuchać, rozmawiać i szukać sposobów, jak własne brzmienie połączyć z innymi, żeby powstała wspólna muzyka. Razem stworzymy piosenkę, która zostanie nagrana w profesjonalnym studio nagraniowym. #indywidualnośćtowspólnota

Chłopaki! Chłopcy! Panowie! Nie martwcie się. W drugiej części roku wy także będziecie mieli okazję pokazać co wam w duszach gra i stworzyć własny utwór pod czujnym okiem i uchem profesjonalnego artysty.

Kiedy: 29, 30, 31 maja (godziny ustalimy z uczestniczkami)
Gdzie:
29, 30 maja – w sali widowiskowej Warsztatów Kultury, ul. Grodzka 5a oraz
31 maja – w studio nagraniowym na ul. Grażyny

Zapisy: zapraszamy dziewczyny od 15 roku życia. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Limitowana liczba miejsc. Zapisy za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie internetowej Warsztatów Kultury w Lublinie

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.

W listopadzie 2019 r. ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

W maju 2020 r. artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna do piosenki „Polska musi uwierzyć w miłość”, a latem ukazał się singiel „Pielgrzymka”, w którym gościnnie rapuje Sarius.

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.