W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ogłoszenie o castingu w Teatrze Andersena

Ogłoszenie o castingu w Teatrze Andersena
06.02.200815:20

W związku z planowaną premierą nowej sztuki pt. "Piotruś Pan", Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie organizuje casting na odtwórców głównych ról - Piotrusia Pana i Wendy Darling.
Poszukiwani są - chłopiec i dziewczynka w wieku 8 - 12 lat, o ciekawej osobowości, poczuciu rytmu i talencie wokalnym. Informacje o kandydatach należy składać w sekretariacie. Zawierać one powinny: 1. Imię i nazwisko 2. Rok urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy do rodzica (opiekuna prawnego) 3. Numer i adres szkoły, klasa, opiekun (wychowawca). 4.Pisemna zgoda rodziców (opiekunów prawnych) na uczestnictwo dziecka w próbach do spektaklu oraz na możliwość zamieszczania danych dziecka w publikacjach dotyczących promocji spektaklu (programy teatralne, afisze, druki promocyjne, programy radiowe i telewizyjne). 5. Zdjęcie pocztówkowe (ok. formatu A6) kandydata Każdy z kandydatów otrzyma tekst fragmentu sceny oraz piosenkę (tekst oraz nuty bądź podkład muzyczny). Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie, w trakcie którego sprawdzone będą ich umiejętności aktorskie, ruchowe i wokalne. Termin składania informacji – do 29 lutego 2008. Casting odbędzie się w połowie marca. Dokładna data zostanie podana 3 marca 2008 na stronie internetowej teatru. www.teatrandersena.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej