W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poszukiwani Wolontariuszy na Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Poszukiwani Wolontariuszy na Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia
20.05.202216:40

Warsztaty Kultury w Lublinie wracają do otwartych naborów Wolontariuszy przy organizacji największych letnich festiwali w mieście. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie wsparcie Wolontariuszy przyda się najbardziej, dlatego nie traćcie czasu i już dziś dołączcie do Warsztatowej rodziny! Na pomoc czekają obecnie Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia.

Noc Kultury (4/5 czerwca 2022) to w tym roku Sztuka Stosowana. A kto lepiej, niż Wolontariusze, doradzi i wytłumaczy, jak stosować się do poszczególnych punktów programu i jak je odnaleźć?

Wschód Kultury – Inne Brzmienia (7 – 10 lipca 2022) zdążył ogłosić wiele fantastycznych zespołów. Z pewnością żaden fan muzyki nie poczuje się rozczarowany. Zatem jeśli kochasz muzykę, lubisz być odkrywcą, a może mało ci książek i dobrych filmów? Jeśli tak, to prawdopodobieństwo, że możesz chcieć zostać Wolontariuszem Innych Brzmień jest naprawdę wysokie!

Warsztaty Kultury w Lublinie oferują swoim Wolontariuszom kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych dostępnych na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl


Informacje praktyczne

Wolontariusz Noc Kultury

  • Rekrutacja Wolontariuszy trwa od 16 do 24 maja 2022
  • 26 maja - 2 czerwca 2022 r. spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań zostanie przesłany w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
  • 1 - 6 czerwca 2022 r. - największe zaangażowanie Wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia (szczegółowy grafik do ustalenia)
  • Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl
  • Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach, znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Wolontariusz Wschód Kultury – Inne Brzemienia

  • Rekrutacja Wolontariuszy trwa od 16 maja do 12 czerwca 2022
  • 19 czerwca - 5 lipca 2022 r. - spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań zostanie przesłany  w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
  • 5 lipca - 11 lipca 2022 r. - największe zaangażowanie Wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia (szczegółowy grafik do ustalenia).
  • Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach, znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.