W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Powrót Sztukmistrza” – finałowy występ tegorocznej edycji Festiwalu Śladami Singera

„Powrót Sztukmistrza” – finałowy występ tegorocznej edycji Festiwalu Śladami Singera
27.07.201816:54

Po blisko dwutygodniowej podróży po miastach i miasteczkach Lubelszczyzny międzynarodowa grupa artystów przyjeżdża do Lublina – rodzinnego miasta Jaszy Mazura.  

Artyści ze swoim spektaklem odwiedzili: Kock, Piaski, Bychawę, Kraśnik, Szczebrzeszyn, Józefów, Biłgoraj, Tyszowce, Krasnobród i Janów Lubelski. Na ulicach i placach zabawiali widzów, przypominając jednocześnie bohaterów opowiadań autora „Sztukmistrza z Lublina”, laureata literackiej Nagrody Nobla – Icchoka Bashewisa Singera. Zabawiali, skłaniając też do refleksji nad światem, który kiedyś tu był. Teraz z tym samym artystycznym programem zaprezentują się na Carnavale. Widowisko z elementami teatru, cyrku, tańca, fire show, z muzyką na żywo wyreżyserował Arkadiusz Ziętek.

Spektakl „Powrót Sztukmistrza”
Termin: 28 lipca 2018r., godz. 20:00
Miejsce: boisko przy III LO im. Unii Lubelskiej
Wstęp wolny

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej