W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne zajęcia Centrum Kultury w grudniu [ONLINE]

Rodzinne zajęcia Centrum Kultury w grudniu [ONLINE]
22.12.202014:54

Kreatywne warsztaty i zajęcia Pracowni Sztuczka są przygotowane tak, aby dorośli wraz z pociechami mogli działać razem i cieszyć się spędzonym wspólnie czasem.

W ramach projektu Przestrzenie Sztuki Teatr Pracownia Sztuczka przygotowała warsztaty plastyczno-techniczne oraz zajęcia muzyczne. PrzydaSie — czyli małe domowe eksperymenty to wspólne tworzenie lasu ze wszystkiego, co z pozoru niepotrzebne. W ramach zajęć powstaną przedmioty świątecznego użytku, czyli choinki.

CK zaprasza także na specjalną odsłonę warsztatów muzycznych z cyklu NuciMisie. Wspólne muzykowanie będzie okazją do wygenerowania wielu dźwięków, niekoniecznie dzwonków sań... Z kolei podczas warsztatów Jeżozwierze: Maski najmłodsi będą mieć okazję pofilozofować, poznać zwyczaje jeżozwierzy, a nawet wcielić się w postacie samych bohaterów książki autorstwa Moniki Trypuz. 
Projekt Przestrzenie Sztuki współtworzony jest z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego i Instytutem Muzyki i Tańca. Lokalnym koordynatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Ostatni dzień roku to wyjątkowy czas, podczas którego spróbujemy zaczarować rzeczywistość. Pomoże nam w tym mapa marzeń na nowy, lepszy rok, którą stworzymy z gazet ze zdjęciami i obrazkami. Sylwester to także premiera spektaklu Zimno, ciemno i biało, czyli kwadrans z wyjątkowym teatrem cieni. Nie zabraknie też tańców-hulańców

Przygotujcie wygodne, ale najbardziej zjawiskowe stroje jakie macie. Tego wieczoru ma być tanecznie i szałowo!

Sprawdźcie kalendarium, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas!
Do zobaczenia online!


Wszystkie wydarzenia transmitowane będą na Facebooku Sztuczki.