W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ruszyła V edycja plebiscytu Stacje Kultury!

03.11.201606:27

Już po raz piąty organizowany jest plebiscyt dla szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem projekt został rozszerzony na całe województwo lubelskie. Kto w tym roku zdobędzie statuetkę “Stacji Kultury”?

Stacje Kultury to jeden z najbardziej wyróżniających się plebiscytów, które organizuje Fundacja Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży TEATRIKON - lubelska organizacja pozarządowa, której projekty adresowane są przede wszystkim do młodzieży oraz studentów. 

W pierwszym etapie wystarczy wejść na stronę www.stacjekultury.teatrikon.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy może zgłosić do konkursu jedną szkołę z województwa lubelskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada 2016 roku.

Celem projektu jest wyróżnienie i pomoc w wypromowaniu szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne. Specjalne wyróżnienia zostaną wręczone podczas gali, która odbędzie się 8 grudnia 2016 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Powiązane:

Fundacja Teatrikon