W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Seminarium CreArt dla kuratorów sztuki w Skopje

30.07.201911:38

Zapraszamy kuratorów z Lublina do udziału w otwartym naborze na uczestnictwo w seminarium kuratorskim „The art galleries and their work with local artists”, które odbędzie się w dniach 3 – 5 października 2019 r. w Galerii Narodowej Macedonii w Skopje (Macedonia Północna).

Seminarium jest organizowane jako część projektu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej" (''CreArt. Network of cities for artistic creation"), współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”.

WARUNKI UDZIAŁU: 

  • organizator pokrywa koszty podróży (do 600 €), zakwaterowania i wyżywienia;
  • uczestnicy seminarium są zobligowani do uczestniczenia we wszystkich spotkaniach w ramach seminarium.

Wymagane jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych w zakresie sztuk pięknych. Jeśli kandydat nie posiada wyższego wykształcenia, powinien wykazać się minimum rocznym doświadczeniem pracy w muzeum lub galerii.
Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej >>>>  do 15 sierpnia 2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru >>>