W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl Teatru Andersena na prestiżowym festiwalu w Wałbrzychu

Spektakl Teatru Andersena na prestiżowym festiwalu w Wałbrzychu
19.09.201918:40

Spektakl "Podwójne Życie Weroniki" w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego zakwalifikował się do IV Festiwalu Małych Premier w Wałbrzychu. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych festiwali lalkowych dla dzieci i dla młodzieży w Polsce. 

Do pokazów konkursowych zakwalifikowało się 7 spektakli, spośród 39 nadesłanych propozycji z całej Polski. Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle dla dzieci i młodzieży. Główną ideą Festiwalu jest otwarcie się na młodego widza nie tylko poprzez prezentację najciekawszych spektakli ostatnich sezonów, ale także poprzez uczestnictwo w zainscenizowanych czytaniach współczesnej dramaturgii oraz w warsztatach z pedagogami teatru i dramaturgiem.

Spektakl został zagrany 17.09 na scenie Kameralnej Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu.

IV Festiwal Małych Premier w Wałbrzychu - pełny program 

Spektakl "Podwójne życie Weroniki" będzie grany na deskach Teatru Andersena od 9 do 19 listopada 2019 r.  Bilety już w sprzedaży! 
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej