W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakle Andersena online - teatr w Twoim domu!

Spektakle Andersena online - teatr w Twoim domu!
19.03.202020:13

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza swoich widzów, miłośników, przyjaciół na specjalne pokazy spektakli Teatru, które będą udostępniane na stronie www.

Co piątek, zaczynając od 20 marca o g. 9:30, będzie publikowana rejestracja wideo wybranego spektaklu, który będzie dostępny przez weekend aż do niedzieli do g. 22:00. Dzięki temu będziecie mieli możliwość obejrzenia całego spektaklu, zarejestrowanego wcześniej, z udziałem publiczności i poczuć się jak u nas w sali teatralnej i przeżywać to co dzieje się na scenie razem z innymi widzami. Wystarczy wejść na stronę https://teatrandersena.pl/TEATROTEKA/

Dodatkowo organizatorzy zachęcają do stworzenia własnych działań twórczych zainspirowanym spektaklem. Wspólnie z rodzeństwem i rodzicami możecie stworzyć pracę (w dowolnej technice) ilustrującą ulubioną scenę lub bohatera spektaklu albo coś co skojarzyła się Wam oglądając spektakl, może chcecie nagrać komentarz, opublikować recenzję, nagrać filmik. Wasze działania (prace, filmiki, zdjęcia) możecie wysłać na adres: albo opublikować je na profilu Teatru na Facebooku.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej