W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie Enter 2016 z Danutą Glondys

Spotkanie Enter 2016 z Danutą Glondys
03.06.200909:23

W środę 3 czerwca, o godz. 17:00 specjalne spotkanie Enter 2016.Tym razem będzie to spotkanie z Danutą Glondys, ekspertką Komisji Europejskiej ds. wyboru Europejskiej Stolicy Kultury!
Będziemy mieli niepowtarzalną szansę porozmawiać z osobą która ocenia miasta kandydujące do ESK. Mamy nadzieję na usłyszenie praktycznych informacji co jest w rzeczywistości ważne, co zrobiło do tej pory największe wrażenie na ekspertach i ekspertkach a czego jeszcze nie było. Pomału dochodzimy do końca pierwszego etapu w wyścigu o ESK. Przed nami oficjalne ogłoszenie konkursu. Warto zapytać osoby z zewnątrz, z dużym doświadczeniem w temacie:), gdzie my tak naprawdę jesteśmy. Liczymy na Wasz udział w tym spotkaniu. Wywiad z Danutą Glondys nt. starań Gdańska o ESK Inne teksty o staraniach innych miast dostępne na stronie Stowarzyszenia Homo Faber

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane