W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Adamem Leszczyńskim

Spotkanie z Adamem Leszczyńskim
01.04.200810:47

Akademia Obywatelska zaprasza na spotkanie z Adamem Leszczyńskim, historykiem i dziennikarzem. Będziemy rozmawiać na temat sprawiedliwego handlu i odpowiedzialnej konsumpcji.
W kwietniu motywem przewodnim naszych spotkań jest ekologia, świadoma konsumpcja, globalizacja. Ale bynajmniej nie chcemy się zajmować tymi tematami tylko teoretycznie. Wiosna to dobry czas na wprowadzenie paru zmian w naszym konsumenckim (a jakże!) życiu. Co zmienić, jak, dlaczego i czy aby na pewno przyniesie to wymierny efekt – o tym będziemy rozmawiać przez cały miesiąc. A może nawet wspólnie gdzieś się wybierzemy. Miejsce: Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21, sala czarna, 2 kwietnia (środa), godzina 17:00. Projekt Akademia Obywatelska IV jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Środki Przejściowe PL2005/017-488.01.01.01.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane