W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Standardy Dostępności Kultury - Wspólna Sprawa

Standardy Dostępności Kultury - Wspólna Sprawa
18.11.202108:01

W ramach projektu Standardy Dostępności Kultury - Wspólna Sprawa stowarzyszenie “Otwieracz” wraz z Miastem Lublin zapraszają lubelskie organizacje pozarządowe działające w obszarze kultury i/lub partycypacji do współtworzenia standardów dostępności kultury dla osób z niepełnosprawnościami w Lublinie.

Udział w projekcie gwarantuje bezpłatne szkolenia na temat organizowania dostępnych wydarzeń kulturalnych, współtworzenie standardów dostępności kultury dla miasta Lublin oraz cenną wymianę doświadczeń z osobami reprezentującymi inne organizacje. Szczegóły w formularzu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 22 listopada 2021r. za pośrednictwem formularza online. Ze zgłoszeń wybranych zostanie maksymalnie 10 osób z 10 różnych organizacji pozarządowych.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO.