W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szufladziarze - targ zabawek w Warsztatach Kultury

Szufladziarze - targ zabawek w Warsztatach Kultury
18.02.202207:49

Jeśli wyrosłeś już ze swoich zabawek, może chcesz się z kimś wymienić na inne? Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na Szufladziarzy, czyli targ wymienny. 

O Szufladziarzach

Podczas targu zabawek obowiązuje handel wymienny. Możesz przynieść zabawki, którymi się już nie bawisz, a które mogą sprawić radość komuś innemu oraz książki, płyty z filmami i grami. Ważne, żeby były czyste, sprawne, w dobrym stanie, wyposażone w odpowiednie baterie, a gry i puzzle kompletne... Organizatorzy pomogą przygotować własne stanowisko, na którym zaprezentujesz asortyment do wymiany. Zakazane są zabawki militarne (np. miecze, pistolety). Do zabawy zaproszone są dzieci z opiekunami. Wszyscy, którzy chcieliby zaprezentować do wymiany swoje zabawki proszeni są o wypełnienie formularza online

Kiedy: 13 marca 2022, godz. 11:00-13:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa - II piętro
Dla kogo: dzieci i młodzież wraz z pełnoletnimi opiekunami
Zapisy: udział bezpłatny, zapisy przez formularz on-line