W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztat dla koordynatorów i koordynatorek wolontariatu

Warsztat dla koordynatorów i koordynatorek wolontariatu
22.10.202117:05

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na dwa dwudniowe warsztaty skierowane do pracowników oraz współpracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych, którzy w codziennej pracy korzystają ze wsparcia wolontariuszy lub są zainteresowani tym tematem.

20-21 listopada 2021 r. „Złote zasady współpracy z wolontariuszami. Organizacja, promocja i standardy wolontariatu” to warsztat skierowany do osób, które chciałyby usprawnić lub dopiero rozpocząć współpracę z wolontariuszami.

27-28 listopada 2021 r. „Komunikacja – warsztat dla koordynatorów wolontariatu” to z kolei propozycja idealna dla pracowników sektora kultury, którym zależy, aby ich współpraca z wolontariuszami przebiegała jeszcze lepiej, do czego częstym kluczem jest właśnie dobra komunikacja.

Obydwa wydarzenia są bezpłatne. Obowiązują zapisy do 7 listopada 2021 r.
Szczegółowe informacje oraz zapisy