W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wielopokoleniowy Quest z DK LSM

Wielopokoleniowy Quest z DK LSM
29.05.202110:22

Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza młode LSM-owiczki i młodych LSM-owiczów oraz „duże dzieci” do wspólnej zabawy w "Wielopokoleniowy Quest". 

"Wielopokoleniowy Quest" to gra miejska przypominająca dawne podchody, która wyciągnie dzieci z domów na spacery i rowerowe przejażdżki po LSM-owych osiedlach. W formie przyjemnej zabawy pozwoli rozwinąć detektywistyczne umiejętności i spostrzegawczości i przy okazji lepiej poznać LSM.

Uczestnicy zabawy będą musieli odpowiedzieć na kilka pytań, które wymagać będą przejścia się po osiedlach LSM. Z wypisywanych w ulotce odpowiedzi, dzieci ułożą hasło, które będzie jednocześnie wskazówką miejsca, gdzie mają przyjść 1 i 2 czerwca 2021. Tam czekać będzie na nich niespodzianka.

Szczegóły znajdują się na stronie www.domkulturylsm.pl

Pliki do pobrania

Powiązane:

Dom Kultury LSM