W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wplącz się w pomoc Ukrainie!

Wplącz się w pomoc Ukrainie!
01.02.202319:34

Masz w domu włóczkę, która już Ci się nie przyda? Babcia podarowała Ci druty, które kurzą się na dnie szuflady? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie świetną informację!

Dzięki Tobie seniorzy z Ukrainy będą mogli zrealizować swój pomysł i zrobić ciepłe skarpety dla walczących na froncie. Kawiarenka to miejsce dla seniorek i seniorów z Ukrainy, którzy często czują się samotni w nowym mieście. Podczas ostatniego spotkania Kawiarenki uczestnicy wyszli z inicjatywą własnoręcznego wykonania wełnianych skarpet, które zostaną dostarczone do Ukrainy. By zrealizować ten pomysł, potrzebują kompletów krótkich drutów różnej grubości, drutów na 40 cm żyłce oraz kolorową włóczkę.

Materiały można przynosić do sekretariatu Warsztatów Kultury w Lublinie (ul. Grodzka 7) od poniedziałku do piątku w godz. 9.30–16.30 do 9 lutego.
Wplącz się z nami w sieć pomagania!

Kiedy: 30 stycznia 2023 r. – 9 lutego 2023 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 09.30–16.30
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sekretariat – I piętro

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane