W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zakochajmy się w czytaniu

09.02.201806:49

Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych, można je obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za…czytać na chwilę. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna po raz drugi przygotowała oryginalną akcję uliczną. Celem akcji jest zachęcenie młodych i pełnoletnich osób do czytania. 

14 lutego od godziny 10:00 dwa wielkie biblioteczne serca będą przechadzały się po Krakowskim Przedmieściu i rozdawały wszystkim młodym zakochanym książki do wspólnego czytania i wzruszeń. Zakochane pary będą też miały możliwość wykonać sobie wyjątkowe selfie z wielkimi sercami. Książki będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

W filiach MBP czekają na Państwa inne atrakcje. 14 lutego, filie MBP czynne w godz. 10.00 - 18.00

Randka w ciemno z książką - losowanie wcześniej na ten dzień przygotowanych przez bibliotekarki książek. Do książek będą dodawane zakładki w kształcie serc.

  • Filia nr 3, ul. Hutnicza 20 a
  • Filia nr 11, ul. Lwowska 6 (wejście od podwórza)
  • Filia nr 21, Rynek 11
  • Filia nr 24, ul. Juranda 7
  • Filia nr 39, ul. Głuska 138

Podaruj serce - W zajęciach literacko plastycznych uczestniczyć będą podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej "Źródło", wszyscy odwiedzający bibliotekę czytelnicy otrzymają prezenty - serduszka.

  • Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11, 14 lutego, godz.11:00

Stolik pełen miłości - w bibliotece będzie wystawka książek o miłości, na Oddziałach, starszej młodzieży i rodzicom - opiekunom będą rozdawane książki. Do każdej książki będzie dołączona czerwona książkowa zakładka z sercem.

  • Filia nr 23, ul. Prof. Antoniego Gębali 6 (szpital)

Złów Złotą Rybkę Książkowych Życzeń - losowanie dla dzieci i dorosłych

  • Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20