W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Agnieszka Jarmuł

Imie: Agnieszka
Nazwisko: Jarmuł
Płeć: kobieta
Profesja: animatorka kultury
Funkcja: prezeska fundacji

Prezeska Fundacji "5Medium" zajmującej się edukacją medialną.

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (obroniona praca magisterska "Blog - nowoczesna forma kreatywnej szkolnej polonistyki”), technikum policealnego na kierunku organizacja reklamy oraz studiów podyplomowych Akademia Menadżerów III sektora na Collegium Civitas w Warszawie.

Członkini zespołu "Kultura 2020" przygotowującego aplikację finałową Lublina w konkursie ESK 2016. W 2011 nominowana do nagrody "Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne" w dziedzinie kultura.

Współpracuje z różnymi organizacjami, głównie z instytucjami kultury, pomagając wdrożyć im nowe technologie do realizowanych projektów. Pomysłodawczyni i koordynatorka licznych projektów animacyjnych i edukacyjnych, zarówno z zakresu edukacji medialnej, jak i kulturalnej.