W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
#Link do kultury

#Link do kultury to nowa propozycja wsparcia dla ludzi kultury oferowana przez Miasto Lublin. Nowa akcja ogłoszona przez Wydział Kultury, została stworzona również z myślą o Was - mieszkankach i mieszkańcach Lublina.
Na naszej stronie #Link do kultury oraz fanpage’u Lublin – Miasto Kultury będziemy przedstawiać Wam różne propozycje działań z zakresu kultury i sztuki, realizowane za pośrednictwem i przy pomocy narzędzi internetowych. Będą to, między innymi warsztaty, wykłady, webinaria, audycje, koncerty, spektakle, wystawy i wiele innych form aktywności kulturalnej w sieci, zarówno w poprzez transmisję na żywo, jak i prezentację zarejestrowanego materiału. Wszystko po to, aby zapewnić Wam, jak największy dostęp do kultury w okresie obowiązywania epidemii.

Warsztaty

Webinaria

Literatura

Koncerty

Filmy

Wystawy online

Wykłady/Debaty

Gra terenowa

Słuchowisko