W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Damian Ostrzyżek
Imie: Damian
Nazwisko: Ostrzyżek
Płeć: mężczyzna
Profesja: animator kultury

Damian Ostrzyżek – tancerz z wieloletnim doświadczeniem, który nieustannie dąży do pogłębiania swojej wiedzy oraz doświadczeń tanecznych. Udowodnił że ciężką pracą można osiągnąć naprawdę wiele. Ma za sobą liczne występy na scenie tanecznej zarówno jako tancerz jak i choreograf m.in w teledysku i koncertach TOMO. Nie ogranicza się jednym stylem, dba o wszechstronność w swoich choreografiach szkoląc sie u najlepszych choreografów i tancerzy z całego świata, m.in.Les Twins, Tight Eyez, Salah, Willdabeast, Lyle Beniga, Koharu Sugawara, Parris Goebel, Lando Wilkins, Kyle Hanagami oraz wielu innych. Dzięki swojej determinacji uparcie motywuje swoich uczniów i stara się przekazać jak najwięcej wiedzy na swoich zajęciach.Idealnie obrazuje czym jest taniec dla tancerza, a także uczy jak czerpać z niego radość i przyjemność.
Mimo swojego młodego wieku już przekazuje swoją pasję kolejnym pokoleniom, od 2014 roku prowadząc zajęcia Hip Hop w Domu Kultury "Błonie" Spółdzielni Mieszkaniowej "Czuby".
 

Powiązane:

Dom Kultury "Błonie"